Polat'tan taraftara mesaj

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat dünya kulübü olabilmek için taraftarın verdiği destekle yoluna devam etmesi gerektiğini belirterek taraftarlara mesaj gönderdi.

24.11.2009 - 11:53

Polat'tan taraftara mesaj

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, büyük kulüp olabilmek, bir dünya kulübü olabilmek için Galatasaray'ın kurum olarak artık büyük ölçüde taraftarından gelen gelirlerle ve onların verdiği desteklerle yoluna devam etmesi gerektiğini söyledi.

Adnan Polat, sarı-kırmızılı kulübün aylık resmi yayın organı Galatasaray Dergisi'nin Aralık sayısında yer alan baş yazısında, 2009 yılının sonuna yaklaşırken, bu yıl içerisinde birbiri ardından dört yeni projeyi olgunlaştırarak açıkladıklarını ifade ederek, "Daha önce duyurduğumuz GS Mobile, GSTV, GS Bilyoner'in ardından geçtiğimiz günlerde de GS Bonus Taraftar Kredi Kartı'nı duyurduklarını belirterek, şunları kaydetti: "Hepimizin anımsayacağı gibi, 2000 yılında Galatasarayımız UEFA Kupası'nı kazandığında en büyük eleştiriler, bu büyük başarıyı paraya çevirememekten ötürü gelmişti. Bunda kanımca, hepimizin gönül verdiği kulübümüz ile milyonlarca olduğunu ifade ettiğimiz taraftarlarımız arasında yıllardır tam olarak kurulamayan aidiyet hissini oluşturacak bağların kurumsallaşamamasının da önemli bir rolü vardır. Aradan 9 yıl geçti ve bugün Galatasaray, taraftarlarıyla olan kurumsal bağlarını kuruyor, var olanları güçlendiriyor ve çeşitlendiriyor. Büyük kulüp olabilmek, bir dünya kulübü olabilmek için Galatasaray'ın kurum olarak artık büyük ölçüde taraftarından gelen gelirlerle ve onların verdiği desteklerle yoluna devam etmesi gerekiyor."

"GS BONUS TARAFTAR KREDİ KARTINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ"
Başkan Polat, bu bağlamda geliştirdikleri projelerden sonuncusu olan GS Bonus Taraftar Kredi Kartı'na büyük önem verdiklerini kaydetti.Günlük hayatta artık vazgeçilmez bir yere sahip olan kredi kartlarını, yaratıcı bir çözüm ile taraftar kartı ile birleştirerek geleceğe yönelik önemli ve kalıcı bir adım attıklarını söyleyen Polat, "Böylece taraftarlarımız, kendilerine ilave hiçbir yük getirmeden günlük yaşamda zaten kullandıkları kartı kullanmaya devam ederken bir yandan da kulüplerine katkıda bulunabilecekler. İşte bu 'Kulübüme katkıda bulunuyorum' bilinci, Galatasaray ile Taraftarı arasında giderek gelişmesini istediğimiz aidiyet hissinin kurumlaşmasının ilk adımı olacaktır" ifadelerini kullandı.

Başkan Polat son olarak, tüm taraftarların Kurban Bayramı'nı en iyi dileklerle kutlarken, sağlık başarı ve mutluluklar diledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...