Polat'tan "yüksek katılım" çağrısı

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, sarı-kırmızılı kulübün üyelerini şubat ayında gerçekleştirilecek yıllık olağan genel kurul toplantısına yüksek katılım göstermeye davet etti.

08.01.2010 - 12:54

Adnan Polat, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, toplantının 20 Şubat Cumartesi günü saat 10.00'da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 27 Şubat Cumartesi günü aynı yer ve saatte yapılacağını ifade ederek, şunları kaydetti:
"Değerli üyelerimizin en geç 20 Ocak tarihine kadar genel kurula katılabilmeleri için aidatlarını yatırmaları gerekmektedir. Toplantımızda, açıklanan gündemden de izlenebileceği gibi, kulübümüzün önemli mali ve idari konuları konuşularak karara bağlanacaktır. Galatasaray Kulübü Derneği'nin üyesi olma ayrıcalığına erişmiş bireyler olarak üzerimize düşen en önemli sorumluluklardan biri de, kulübümüzün durumu hakkında söz sahibi olmaktır.

Üyelerimizi yıllık genel kurul toplantımıza şahsen davet ederken, yüksek katılımlı bir toplantı gerçekleştirerek, kulübümüzün yaşamsal önem taşıyan konularına hep birlikte sahip çıkacağımıza olan inancım tamdır."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...