Portland Lee'nin peşinde

Batı Konferansı takımlarından Portland Trail Blazers, pota altını New York Knicks forması giyen David Lee ile güçlendirmek istiyor.

Haberler 06.01.2009 - 14:03

Portland Trail Blazers, sezon sonu sınırlı serbest kalacak olan David Lee'yi kadrosuna katmanın hesaplarını yapıyor.

2008 yazından bu yana David Lee'nin peşinde olan Portland, son olarak LA Clippers, New York ve Portland arasında üçlü bir takas teklifi götürmüştü.

Bu teklife göre Quentin Richardson eski takımı LA Clippers'a dönerken, David Lee Portland'a, Marcus Camby ve Channing Frye ise New York'a gidiyor. Knicks başkanı Donnie Walsh, bu teklifi reddettiklerini söyledi.

Bu yaz serbest kalacak Lee'nin New York'taki geleceği henüz belli değil. 2010 yılındaki serbest oyuncu piyasası için uzun vadeli sözleşmelere bağlanmak istemeyen New York yönetimi Lee'ye gelen tüm teklifleri karşılama hakkı bulunmasına rağmen yıldız oyuncuyu takımda tutma konusunda tereddütlü.

Geçtiğimiz hafta içinde Knicks başkanı Donnie Walsh takımının pota altında daha iri oyunculara ihtiyacı olduğunu söylerken, takas konusunu Eddy Curry'nin sakatlıktan dönmesinin ardından değerlendireceklerini belirtti. New York Knicks'in ayrıca yedek bir oyun kurucu arayışı içinde olduğu da biliniyor.

Sayfa Yükleniyor...