Potada derbi heyecanı

Beşiktaş Cola Turka ile Galatasaray Cafe Crown'un antrenörleri, kendileri için önemli bir mücadeleye çıkacaklarını açıkladılar.

15.04.2010 - 14:49

İSTANBUL - Beko Basketbol Ligi'nde 17 Nisan Cumartesi günü karşı karşıya gelecek Beşiktaş Cola Turka ile Galatasaray Cafe Crown'un antrenörleri, kendileri için önemli bir mücadeleye çıkacaklarını açıkladılar.

Galatasaray Cafe Crown Antrenörü Cem Akdağ, son olarak Türk Telekom ile yaptıkları karşılaşmada Washington, Fatih ve kısmen de Caner'in sakatlık sorunu yaşadıklarını belirterek, ''Bu nedenle istediğimiz mücadeleyi veremedik. Tüm sakatlıkların Beşiktaş Cola Turka ile oynanacak karşılaşmaya kadar geçmesini diliyorum. Oynayacağımız son maçlarımızı kazanmak için elimizden geleni yapacağız'' dedi.

Son olarak Fenerbahçe Ülker'i mağlup eden Beşiktaş Cola Turka'nın  antrenörü Burak Bıyıktay ise iki ekip için zorlu bir mücadelenin kendilerini beklediğini dile getirdi.

Bıyıktay, ilk dört içinde kalmaları için Galatasaray Cafe Crown karşılaşmasının büyük önem taşıdığını anlatarak, şunları söyledi:

''Perry'nin bu hafta da oynaması zor gözüküyor. Ağrıları devam ediyor ve antrenman eksikliğini de göz önünde bulundurursak, tam anlamıyla randıman alamayız. İstenmeyen sakatlık sorunları yaşadık. Banvit maçında uzatmada kaybetmemize karşın iyi mücadele sergilemiştik. Fenerbahçe Ülker maçında da iyi savunma yaparak kazandık. Hedefimiz ilk dört içerisinde kalmak.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...