Chedjou Premier League kapısından döndü

Kadro dışı bırakıldıktan sonra takıma geri dönen Galatasaray'ın Kamerunlu stoperi Chedjou, devre arasında Premier League ekiplerinin kendisiyle ilgilendiğini söyledi.

Haberler - Ntvspor 21.03.2017 - 16:09

Chedjou Premier League kapısından döndü

Milli takım arasında Fransa'ya giden Galatasaraylı Aurelien Chedjou, konuk olduğu bir televizyon programında sarı kırmızılılarda geçirdiği süreç ve transferi hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Devre arası transfer döneminde Fransa'dan teklifler aldığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Kamerunlu stoper, Premier League ekipleri Swansea ve Southampton'ın kendisiyle ilgilendiğini açıkladı. Southampton Menajeri Claude Puel'in transferini ısrarla istediğini dile getiren Chedjou, sözleşmesini feshetmek için Galatasaray'la anlaşma sağlayamadıklarını ve bu kararın nedenini anlayamadığını söyledi.

Galatasaray'da kadro dışı kaldığı dönem hakkında sorulan soruyu, "Milli takım dönüşünde bilmediğim sebeplerden dolayı 1 ay boyunca B Takım ile çalıştım. Kararın sebebini teknik direktörümüzle konuştuğumuzda, attığım golden sonraki sevincimde yönetimi hedef aldığım için cezalandırıldığımı öğrendim" şeklinde yanıtlayan 31 yaşındaki futbolcu, sezon sonu bitecek sözleşmesini Galatasaray'ın uzatmak istemediğini düşündüğünü ve kariyerine Fransa'da devam edebileceğini ifade etti.

Sayfa Yükleniyor...