PSG'nin sahibi ile yemek yedi iddiası

Arda Turan, Paris Saint Germain'in Katarlı sahibi Şeyh Nasır el-Khelaifi ile Madrid'de lüks bir restoranda yemek yerken yakalandığı iddia edildi.

DHA 27.06.2015 - 15:16

PSG'nin sahibi ile yemek yedi iddiası

Bu müthiş iddia İspanyol Gazeteci ve Cadena Cope'nin spor yapımcılarından Antonio Ruiz tarafından geldi. Ruiz'e göre PSG'nin sahibi Şeyh Nasır el-Khelaifi, Arda'yı takımda görmek için sezonun bitimine bir hafta kala başkan Madrid'e gelerek Arda ile baş başa bir görüşme yaptı.

Burada Arda'nın Atletico Madrid'den kazandığı ücretin 3 katını milli futbolcuya teklif eden Şeyh Nasır el sıkışarak yemekten ayrıldı. Arda'nın Fransa ligine taşınması halinde PSG'den yaklaşık yıllık 4 milyon euronun üzerinde bir para kazanabileceği belirtiliyor. Milli futbolcunun ise bu teklife evet cevabı verdiği iddia edildi.

İspanyol basınına göre Arda'ya gelen bu cazip teklif Türk oyuncunun kafasını karıştırdı. Atletico Madrid'den ayrılma yollarını arayan Arda Turan bonservis bedeline takıldı. İspanya'da ucuza aldıkları futbolcuları fahiş bedeller ile bir başka kulüplere satmakla ünlenen Atletico Madrid, PSG başkanı ile Arda arasındaki toplantıyı öğrenince bonservis bedeli olan 41 milyon euroyu Fransız kulübünden talep etti. Bu rakamı çok bulan Şeyh Nasır el-Khelaifi İspanyol kulübünden indirim talep etti. Tarafların halen pazarlık içinde olduğu ve şuana kadar Atletico Madrid'e en ciddi ve en iyi teklifi yapan takımın PSG olduğu belirtiliyor.

Sayfa Yükleniyor...