Quaresma için geri sayım

Yeni sezon transfer döneminin ilk bombasını Beşiktaş patlatmak üzere... Yönetim, Portekizli yıldız futbolcu Ricardo Quaresma için pazartesi günü Inter'den gelecek yanıtı bekliyor.

Haberler - Ntvspor 29.04.2010 - 17:10

Quaresma için geri sayım

Önümüzdeki sezonun kadrosunu kurmak için harekete geçen Beşiktaş yönetimi, uzun süredir transferi için uğraştığı Inter'in Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma ile mutlu sona yaklaşıyor.

İlk görüşmede 10 milyon Euro bonservis bedeli isteyen İtalyan kulübü yetkililerini ikna etmeye çalışan yöneticilerin son yapılan görüşmede Quaresma için 8 milyon Euro'yu gözden çıkardıkları ve Inter kulübünün siyah-beyazlı yöneticilerin bu tutumu karşısında fiyatta indirime gittikleri ve transferin noktalanması için ufak pürüzlerin kaldığı öğrenildi.

Portekizli futbolcudan olumlu yanıt alan transfer komitesi, pazartesi günü kendilerine cevap verecek olan Inter kulübü yetkililerin cevabını bekliyor.

Öte yandan şu anda mevcut kadrosunda 11 yabancı futbolcusu bulunan siyah-beyazlılarda transfer komitesi başkanı Serdar Adalı önümüzdeki günlerde kiralık olarak başka takımlarda bulunan Zapotocny ve Gordon Schildenfeld'i isteyen takımlarla biraraya gelecek. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin kadroda düşünmediği yabancı futbolculardan kendilerine kulüp bulmaları istenecek.

Sayfa Yükleniyor...