Quaresma ikna olmuyor

Futbol Federasyonu'nun aldığı kararla yabancı oyuncu sınırlaması konusunda bir nebze rahatlayan Beşiktaş Yönetimi, Quaresma'nın transferi için girişimlerini sürdürüyor.

Ntvspor 02.06.2010 - 10:22

Quaresma ikna olmuyor

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, son iki aydır görüştükleri Ricardo Quaresma'nın transferini sonuçlandırmak için hafta sonu İspanya'ya gitmişlerdi. İki yönetici, Portekizli oyucunun menajeri ile yaptıkları temaslar sonucu Quaresma ile yüz yüze görüşme kararı almıştı. Dün Madrid'de Quaresma ile biraraya gelen siyah-beyazlı yöneticiler, Portekizli oyuncunun Türkiye'de futbol hayatına devam edip etmeme konusundaki çekincelerini ortadan kaldırmaya çalıştı. Ancak Quaresma'yla yapılan ilk görüşmede, yıldız oyuncunun  maddi konularda sıkıntı yaşamamasına karşın futbol hayatına İtalya, İngiltere veya İspanya'da devam etme isteği nedeniyle transfer noktalanamadı. Bununla birlikte yönetimin Quaresma'yı ikna çabaları sürüyor.

Bu arada Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun, bugün saat 16:00'da başkan Yıldırım Demirören yönetiminde toplanarak, durum değerlendirmesi yapması bekleniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...