Ranieri ve Totti'den kutlama

İtalya Birinci Futbol Ligi takımlarından AS Roma'nın teknik direktörü Claudio Ranieri ile takım kaptanı Francesco Totti, FC Inter'i Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde finale çıkmasından dolayı kutladı.

Haberler 29.04.2010 - 19:55

Ranieri ve Totti'den kutlama

FC Inter'in hem lig şampiyonluğunda hem de İtalya Kupası'ndaki en büyük rakibi konumundaki AS Roma'nın teknik direktörü İtalyan Claudio Ranieri, bir İtalyan takımının, Avrupa kupası finalinde olmasının çok önemli olduğunu belirterek, ''FC Inter, Barcelona karşısında büyük bir iş başardı. İtalyan futbolu adına gerçekten çok mutlu oldum. Bunu sadece UEFA sıralaması için söylemiyorum'' dedi.

Ranieri, FC Inter'in maçta çok uzun bir süreyi 10 kişi oynadığına dikkati çekerek, ''10 kişi kalmalarına rağmen, iyi pres yaptılar. Ne kadar kaliteli bir ekip olduklarını bir kez daha gösterdiler. Barcelona geçen yıl şansın da yardımıyla Iniesta'nın kaydettiği son dakika golüyle finale gelmişti. Bu sefer FC Inter çok daha iyidi'' diye konuştu.

AS Roma'nın takım kaptanı Francesco Totti de maçın ardından resmi internet sitesinde, ''Finale çıktığı için FC Inter'i kutluyorum'' başlığıyla yayınladığı mesajında, ''Barcelona karşısında FC Inter, daha organize ve kuvvetliydi. Finale çıktığı için FC Inter'i kutluyorum'' ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...