"Real Madrid bu sezon Pepe'nin eksikliğini hissediyor"

Real Madrid'in yıldız savunmacısı Nacho Fernandez, Pepe gibi tercübeli bir oyuncunun yokluğunu hissettiklerini dile getirdi.

nacho (2).jpg

Real Madrid'in İspanyol savunmacısı Nacho Fernandez takım olarak Pepe'nin eksikliğini hissettiklerini açıkladı. Real Madrid'in bu yıl Pepe'nin tecrübesinin eksikliğini çok hissetiğini dile getiren İspanyol defans oyuncusu, onun gibi bir oyuncuyu aradıklarını ifade etti.

Nacho, "Pepe'den çok şey öğrendim ve onun tecrübesini arıyoruz. İçtenlikle söylemem gerekirse bir stopere ihtiyacımız yok ama tecrübe eksiğimiz var. Vallejo ve Varane şanssız sakatlıklar yaşadı. Vallejo Las Palmas maçında etkileyiciydi ve onun gelişimi için çok önemli bir tecrübeydi. Bu bölgede oynayabilecek 5 futbolcumuz var ve rekabet üst seviyede" diye konuştu.

Geçen sezon Real Madrid kadrosunda değişmeler olduğunu vurgulayan Fernandez, bunun sonuçları hakkında biraz daha beklenmesi gerektiğini ifade etti.

34 yaşındaki Pepe sezon başı, 7 yıllık Real Madrid macerasını bitirerek Beşiktaş'a imza atmıştı. Deneyimli savunmacı siyah-beyazlılarda kalitesini kısa zamanda ortaya koydu.

"PEPE GELMİŞ, VAY VAY VAY"

Sayfa Yükleniyor...