Fikret Orman: Real Madrid sonraki turlarda gelsin

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman NTV Spor İstihbarat Şefi Övünç Özdem'in sorularını yanıtladı. Orman, "Çok mutluyum ama çok abartılacak bir durum olarak görmüyorum" dedi. Fikret Orman, muhtemel rakipleri arasında olan Real Madrid'in daha sonraki gelmesini istediğini belirtti.

ntv.com.tr 22.11.2017 - 15:52

Fikret Orman: Real Madrid sonraki turlarda gelsin

Şampiyonlar Ligi’nde gruptan lider olarak çıkmayı garantileyen Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman, NTV Spor'un konuğu oldu. 

Orman, "Çok aşırı mutluyum ama bunun sebebi taraftarımızı mutlu etmemizdir. Bütün ülkemizi mutlu ettiği için kulübümüz mutluyum. Netice itibariyle bir geup geçtik. Beşiktaş'ın tarihi hep ilklerin tarihidir. Onun için mutluyum ama çok abartılacak bir durum olarak görmüyorum" dedi. 

Başkan Orman, "Hem takımımız hem oyuncularımız üstüne koyarak gidiyorlar. Cenk eski Cenk değil, Pepe üstüne koydu. Bizden gidenlerde başka yerde oynayamıyorlar. Bizde alengirli bir düzen yok her şey çok netttir. Kuvvetler ayrılığı bellidir. Bu da bir günde olmadı tuğla tuğla ördük. Allah bize güç kuvvet versin inşallah daha büyük başarılar yaşatma arzusu ve niyeti içindeyiz bu ülkeye. Pepe'yi transfer ederken Real Madrid'in kaptanını transfer ettik diye hava atmak içine tmiyoruz. Hem marka değeri hem de takıma vereceği değer için ediyorum" dedi. 

Şenol Hoca'yı babasına benzeten ve memnuniyetsiz olduğunu belirten Orman, "“Hoca, babam gibi, hiç memnun olmaz. Rahmetli babam da öyleydi. Bazen hocama da söylüyorum, biz acaba kardeş miyiz diye. Çünkü babama çok benziyor. Hocamız 25 yaşındaki bir genç gibi çalışma azmine sahip” dedi.

"REAL MADRİD SONRAKİ TURLARDA GELSİN"

Real Madrid'in şu an gelmesini istemediğini belirten Orman, "Bayern Münih gelebilir Real gelebilir ama aklımdan geçen bir şey yok. Avrupa'nın en iyi 16 takımı burada. İyi bir kura çekersek ilk 8'e oynarız. Kurayı çekmek değil maçın oynanacağı dönem önemli. Real değil şu anda daha kolay takımları isterim tabi. Real daha ileri dönemlerde gelsin isterim" dedi. 

🤙🏿 "ABOUBAKAR ŞU AN ASKERDE BAKARSIN GERİ GELİR"

Porto'da beğendiği ve istediği oyuncular olduğunu açıklayan Başkan Orman, "Porto'daki Brahimi'yi çok beğeniyorum. 2 sene evvel almak istemiştim. Mali şartlar uygun düşmemişti" dedi. 

Fikret Orman eski oyuncusu Aboubakar için, "Aboubakar ailemizin parçası. Şu anda gurbete gittiler; bakarsın geri gelirler. Almak için uğraştık ama olmadı" yorumunda bulundu. 

"CENK'E 150 MİLYON EURO MADDESİ KOYDUK!.. (ŞAKA ŞAKA)"

Aboubakar'ın sözleşmesine eklenen 50 milyon euro serbest kalma maddesi için, "Porto 50 milyon euro serbest kalma bedeli koymuş. Tabii hayaller ve hayatlar var. Ben de Cenk’in serbest kalma bedelini 150 milyon euro olarak belirledim! Tabii bu işin şakası” diye konuştu.

"BU SEZON DA ŞAMPİYON OLACAĞIMIZA İNANIYORUM"

"Ben bu sezon da şampiyon olacağımıza inanıyorum. Beşiktaş bunu alabilecek kuvvette. Dünkü ikinci yarı gibi oynadığımız sürece niye olmasın."

Sayfa Yükleniyor...