Real Madrid taraftarının Bale öfkesi

Real Madrid’in genç oyuncusu Gareth Bale, takımın tesislerinden arabayla ayrıldığı sırada kızgın taraftarların hedefi oldu.

Haberler - Anadolu Ajansı 16.09.2014 - 16:19

Real Madrid taraftarının Bale öfkesi

İspanyol basınında yer alan habere göre, Valdebebas bölgesindeki Real Madrid tesislerinden lüks aracıyla çıkan Gareth Bale'den imza almak isteyen taraftarlar, aracın önünü kesmeye çalışsa da bunda başarılı olamadı ve futbolcu otomobiliyle hızını düşürmeden yoluna devam etti.

Yolun ilerisinde bekleyen diğer bir grup taraftar ise, 25 yaşındaki oyuncunun aracını tekmelemeye çalışarak, tepki gösterdi.

2 sezon önce Londra temsilcisi Tottenham’dan rekor bir ücret karşılığında Real Madrid’e transfer olan İngiliz oyuncu, taraftarların arabasını tekmelemeye çalışmasının ardından olay yerinden uzaklaştı.

Öte yandan, antrenman stadı çevresindeki yollarda yer alan reklam panolarında Real Madrid Başkanı Florentino Perez'in görevini bırakması yönünde birçok pankartın asılması da dikkat çekti.

Real Madrid'in hafta sonu Atletico Madrid'e yenildiği karşılaşmada taraftarlar, Iker Casillas ve Karim Benzema gibi oyuncuları da ıslıklarıyla protesto etmişti.

Sayfa Yükleniyor...