NTV

"Real Vidic'in peşinde" iddiası

Ntvspor

Spor
"Real Vidic'in peşinde" iddiası

İngiliz The Times Gazetesi, Pepe'nin sakatlanmasının ardından savunmasında açık ortaya çıkan Real Madrid'in, Manchester Unıted forması giyen Nemanja Vidic için teklifte bulunmaya hazırlandığını yazdı.

İngiltere'de yayımlanan The Times Gazetesi’ne göre, geçmişte Manchester United'tan David Beckham, Gabriel Heinze, Ruud van Nistelrooy ve Cristiano Ronaldo'yu transfer eden Real Madrid, şimdi de Nemanja Vidic'in peşinde.

The Times, Pepe'nin sakatlığında savunmada sıkıntı yaşayan eflatun-beyazlıların, Sırp oyuncu için cazip bir teklifle İngiliz ekibinin kapısını çalmaya hazırlandığını yazdı. İddialara göre, kontratında iyileştirme isteyen Vidic ile menajer Alex Ferguson'ın arası bir süredir açık. Takımın başarısında en önemli pay sahiplerinden biri olduğunu düşünen Vidic, 70 bin sterlini bulan haftalığının en az 100 bin sterline yükseltilmesini istiyor.

Vidic'in, Federasyon Kupası'nda Leeds United ile oynanan maçtan hemen önce sakatlandığı gerekçesiyle kadrodan çıkarılması da kafalarda soru işaretlerinin uyanmasına neden oldu.

4 yıl önce Spartak Moskova'dan 7 milyon sterlin karşılığında transfer edilen Nemanja Vidic'in, Manchester United ile 2012 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.