Ribery'den yalanlama

Bayern Münih’in yıldızı Ribery, Fransız gazetelerinde yayınlanan “Real Madrid yd da hiç bir yer” şeklinde çıkan haberleri yalanladı.

Haberler 07.07.2009 - 14:10

Ribery'den yalanlama

ALMANYA - Bir Fransız gazetesi  geçen hafta Franck Ribery'e atfen, "Real Madrid ya da hiçbir yer" ifadesini manşetine taşımıştı.

Gazeteye göre Ribery, İspanyol devine transfer olmak için Bayern Münih yönetimine rest çekmiş ve transferinin biran önce sonlandırılmasını istemişti.

Ribery'den bu sözlere gecikmeli de olsa yalanlama geldi. Hiç bir zaman kulübüne karşı böyle bir tavır içinde olmadığını vurgulayan Fransız yıldız, "Gitmek istediğim şeklinde bir açıklamam asla olmadı. Benim için iyi bir teklif gelirse, geleceğim hakkında kulübümle ortak bir karar alırız.Artık bu haberlerden sıkıldım ve üzerimden yapılan tartışmaya da bir anlam veremiyorum" ifadelerini kullandı.

Ribery, Real Madrid'e transferine izin çıkması için, takımın hafta sonu yaptığı antrenmanlara katılmadığı iddialarını da yalanladı. Fransız futbolcu, hafif bir sakatlığı olduğu gerekçesiyle antrenmanlarda yer almadığını ve en kısa süre içinde çalışmalara yeniden başlayacağını söyledi.

Sayfa Yükleniyor...