Rıdvan Dilmen: Yardımcı hakem iki golü yedi

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’ın Spor Toto Süper Lig’de Çaykur Rizespor’u 1-0 mağlup ettiği karşılaşmayı %100 Futbol programında değerlendirdi. Dilmen, yardımcı hakemin iki golü yediğini söyledi.

18.10.2015 - 22:28

Rıdvan Dilmen: Yardımcı hakem iki golü yedi

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’ın Spor Toto Süper Lig’de Çaykur Rizespor’u 1-0 mağlup ettiği karşılaşmayı %100 Futbol programında değerlendirdi.

Beşiktaş’ın ilk yarıda beklentilerin altında kaldığını ifade eden Dilmen, siyah beyazlıların ikinci yarıda oyuna hükmettiğini ve son saniyeye kadar müthiş bir oynadığını söyledi. Yardımcı hakemin iki önemli hatalı karar verdiğini dile getiren Dilmen, “Yardımcı hakem iki golü yedi” dedi.

Karşılaşmanın yardımcı hakeminin Çaykur Rizespor ve Beşiktaş’ın birer golünü yediğini vurgulayan Dilmen, “Beşiktaş ilk yarı boyuncu fazla pozisyon üretmese de oyuna hükmeden bir Beşiktaş vardı. İlk yarıda Beşiktaş’ın 1.5 pozisyonu var. İkinci yarıda 48 dakikada boyunca, net gol pozisyonlarına çevirecek kadar etkili oldu Beşiktaş. Özellikle Oğuzhan’ın attığı gol
nizami bir goldü. Yardımcı hakem 2 tane golü yedi. İkinci yarıda Beşiktaş son saniyeye kadar müthiş oynadı” şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...