Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, Beşiktaş ile heyecanlı bir maç oynadıklarını belirterek, ''Biraz daha şanslı olsaydık fazlasını yapabilirdik'' dedi.

Rijkaard, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, heyecanlı bir maç yaşandığını ifade ederek, ''Biraz daha şansımız olsaydı daha fazlasını yapabilirdik. Ama ne olursa olsun takımımı tebrik etmek istiyorum. 2 gün önce çok önemli bir maç yaptık, orada oynayan oyuncuların çoğu bugün maçtaydı. Çok iyi çalıştılar'' diye konuştu.
 
Maçta attığı golün ardından sakatlanarak oyundan çıkan Arda'nın önemli bir probleminin bulunmadığını kaydeden Rijkaard, oyuncuyu kendisi istediği için değiştirdiğini söyledi.
 
Rijkaard, Servet'i oynatmaması konusunda ''Sadece 11 kişiyle oynayabiliyoruz. Bugün defansta Emre Güngör iyi iş yaptı'' yorumunu yaptı.
 
Bir soru üzerine, (A) Milli Takımı'nın başına getirilen Guus Hiddink'i çok iyi tanıdığını belirten Frank Rijkaard, ''1998 Dünya Kupası'nda kendisinin asistanıydım, kendisini çok iyi tanıyorum. Hem kendisine hem Türk milli takımına başarılar diliyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.