Roberto Carlos'tan geri adım

Roberto Carlos, geçtiğimiz hafta yaptığı "Real Madrid'de görev alırsam Neymar'ın transferine yardımcı olurum" sözleri için geri adım attı.

Ntvspor 18.01.2016 - 12:01

Roberto Carlos'tan geri adım

Real Madrid ve Fenerbahçe'nin eski yıldızı Roberto Carlos, geçen haftadaki açıklamalarına açıklık getirdi. Real Madrid'de görev alması gündeme gelen efsane sol bek,  "Real Madrid'e gelirsem Neymar'ın tranfserine yardımcı olurum" sözlerinin şakadan ibaret olduğunu açıkladı. Neymar'ın Real Madrid'e transferinin imkansız olduğunu kaydeden Carlos, "Yaptığım açıklama sadece şakaydı ama bazı kişiler bunu ciddiye aldı ve günlerce tartıştılar. Ama yine de şunu belirtmek isterimki Real Madrid her zaman en iyi futbolcuları alır" dedi.

"ZIDANE'IN YARDIMCI OLMA DURUMUM YOK"

Roberto Carlos, Real Madrid'de teknik direktör Zinedine Zidane'nın yardımcılığına getirileceği ile ilgili haberlere de açıklık getirdi. Brezilyalı teknik adam "Şu an burada Madrid'de olduğum için çok mutluyum ama Zidane'nın yardımcısı olma gibi bir durumum yok. Buradayım çünkü antrenman metodlarını izliyorum ve öğreniyorum. Türkiye'de, Rusya'da ve Hindistan'da teknik direktörlük ile ilgili deneyimlerim oldu ama hala öğrenmem gereken çok şey var" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...