Robinho Barcelona'dan vazgeçmiyor

Manchester City'nin Brezilyalı yıldızı Robinho, bir kez daha Barcelona'da oynama istediğini dile getirdi. Robinho bununla birlikte, City yöneticilerine takımdan ayrılmak için baskı yapmayacağını söyledi.

Haberler 27.10.2009 - 16:10

Robinho, geçen yılın ağustos ayında Premier Lig’in transfer rekorunu kırarak Manchester City forması giymişti. Ancak Brezilyalı yıldız Manchester'da aradığı ortamı bulamadı.

Menajer Mark Hughes ile sorunlar yaşayan Robinho, Barcelona kendisiyle ilgilenmeye başlayınca City formasıyla mutlu olmadığını itiraf etti. Robinho, Brezilya radyosuna verdiği demeçte bir kez daha Barcelona forması giymek istediğini belirtti.

"Barcelona'nın ilgisi beni çok mutlu etti" diyen Robinho, Nou Camp'ta oynaması halinde dünyanın en iyi futbolcusu olma hedefine çok daha kolay ulaşacağını savundu. Brezilyalı yıldız bununla birlikte Manchester City'den ayrılmaya çalışmadığını iddia etti. Menajer Hughes ile aralarında herhangi bir sorun bulunmadığını söyleyen Robinho, Katalan ekibinin formasını giyebilmek için yönetime baskı yapmayacağını ifade etti. City menajeri Mark Hughes ise bir kez daha Robinho'yu gözden çıkarmayacaklarını söyledi. Hughes kesin ifadelerle "Robinho konusunda farklı bir gelişme yok. Kendisi takımdan ayrılmayacak" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...