Robinho'nun hedefi Barca

Manchester City'nin Brezilyalı yıldızı Robinho, Barcelona yolunda mı? İngiliz basınına göre bu sorunun yanıtı "evet".  Gazeteler City'nin takımda huzursuz olan Robınho'yu ara transfer döneminde Katalan ekibine göndermeye razı olduğunu yazıyor.

Haberler - Ntvspor 11.11.2009 - 16:47

Robinho'nun hedefi Barca

Robinho ile Manchester City arasındaki ipler kopmak üzere... Her fırsatta Barcelona forması giymek istediğini belirten Brezilyalı yıldız, ara transfer döneminde büyük olasılıkla hayallerine kavuşacak. İngiliz basını, Manchester City'nin de sonunda Robınho'yu takımdan göndermeye karar verdiğini yazdı.

Gazetelere göre Robinho, danışmanları aracılığıyla City yönetimi'ne "Manchester'da tek bir gün daha geçirmek istemediğini" söyledi.

Bunun üzerine menajer Mark Hughes, Brezilyalı futbolcunun satışına onay verdi. Robınho, özellikle Jo ve Elano'nun takımdan ayrılmasıyla, Manchester'da kendisini çok yalnız hissettiğini söylemiş ve Barcelona'ya övgüler yağdırarak ayrılma sinyalleri vermişti.

City yönetimi Robinho'dan umudu kesse de, yıldız futbolcu için ödediği 32.5 milyon sterlini çıkarmaya çalışıyor. Barcelona bu parayı vermeye yanaşmazsa, Robinho'nun sezon sonuna kadar Katalan ekibine kiralanması gündeme gelecek.

Sayfa Yükleniyor...