Robinho'nun planlarında sadece 1 takım var

Barcelona'nın transfer planlarında olduğu iddia edilen Manchester City'nin yıldız ismi Robinho, gelecekle ilgili isteklerini anlattı.

Ntvspor 11.12.2009 - 13:52

Robinho'nun planlarında sadece 1 takım var

Manchester City'nin Brezilyalı yıldızı Robinho, BBC'ye yaptığı açıklamada, geleceğinin Manchester City'de olduğunu söyledi ve ekledi, "Bir yere gitmeyi düşünmüyorum."

2008 Ağustos'ta İngiltere için rekor bir rakam olan 32.5 milyon pounda Real Madrid'den transfer edilen Robinho için bir süredir İspanyol devi Barcelona'nın devrede olduğu iddia ediliyordu. Bu konuyla ilgili konuşan Robinho, "Ben burada çok mutluyum. Taraftarlar beni seviyor ben de onları. 5 ya da 10 sene daha burada kalacağımı düşünüyorum. Ailem burada çok mutlu" dedi.

Sakatlığı sebebiyle bu sezon sadece 4 maça çıkan Robinho, Eylül'de Brezilya Milli Takımı'ndayken sakatlanmıştı.

Barcelona'nın kendisiyle ilgilenmiş olma olasılığının onur verici olduğunu da sözlerine ekleyen Sambacı, Camp Nou'ya gitmek için bir girişiminin olmadığını belirtti.

Şu ana kadar Manchester City'de kendisinden beklenen performansı sergileyememiş olan Robinho, sergilediği futbolun Premier Lig'deki hayatla ilgili olduğunu da söylerken "İngiliz futbolundan büyük keyif alıyorum. Çok güzel bir futbol. Her yeni maça çıktığımda kendimi daha rahat hissediyorum. İngiltere'de uzun yıllar kalmak istiyorum ve her geçen gün futbolum Premier Lig'e alışıyor" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...