Ronaldinho'ya resmi teklif

Beşiktaş sezon başından beri transfer etmeye çalıştığı Brezilyalı yıldız Ronaldinho için çok ciddi bir adım attı. Ronaldinho'nun menajeri Assis İstanbul'da Beşiktaş Yönetimi ile masaya oturup resmi teklifi aldı. Ronaldinho'dan 1 hafta içinde yanıt gelmesi beklenior.

Ntvspor 31.12.2013 - 17:05

Ronaldinho'ya resmi teklif

Brezilya futbolunun yetiştirdiği en büyük yıldızlardan biri olan Ronaldinho'nun Beşiktaş forması giymesi artık hiç de uzak bir ihtilmal değil. Çünkü Ronaldinho'nun menajerliğini de yürüten ağabeyi Roberto Assis, İstanbul'a gelip Beşiktaş ile masaya oturdu. Ronaldinho için teklifini sunan siyah beyazlılar, 1 hafta içinde gelecek yanıtı beklemeye geçti.

Ronaldinho'nun menajeri ve ağabeyi Roberto Assis, bugün İstanbul'a gelerek Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi ile görüştü. Görüşmede Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen de hazır bulundu.

Atletico Mineiro ile sözleşmesi yılbaşı itibariyle sona erecek olan Ronaldinho için siyah beyazlılar teklifini sundu. Teklifte Ronaldinho'nun reklam gelirlerinin paylaşım şartları, İstanbul'da yaşayacağı ev gibi detaylar da yer aldı.

Teklifi alan Roberto Assis, şartları Ronaldinho'ya bildirecek. Brezilyalı yıldızın kararını 1 hafta içinde Beşiktaş'a bildirmesi bekleniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...