Ronaldo kadrodan çıkartıldı

Portekiz Futbol Federasyonu ile Real Madrid Kulübü arasında polemiğe yol açan Cristiano Ronaldo'nun sakatlığı konusu son buldu. Ronaldo, sakatlığının onaylanmasıyla kadrodan çıkarıldı.

10.11.2009 - 21:16

MADRİD - Portekiz'in, 19. Dünya Kupası finallerine katılabilmek için 14 ve 18 Kasım tarihlerinde Bosna-Hersek ile yapacağı baraj maçları için kadrosuna aldığı Cristiano Ronaldo, sakatlığının onaylanmasıyla kadrodan çıkarıldı.

Portekiz Futbol Federasyonu ile Real Madrid Kulübü arasında polemiğe yol açan Cristiano Ronaldo'nun sakatlığı konusu son buldu. Portekiz Milli Takımı Teknik Direktörü Carlos Quieroz'un Bosna-Hersek maçlarının kadrosuna aldığı Ronaldo, bugün Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez'in özel uçağıyla başkent Lizbon'a giderek Portekiz Milli Takımı'nın doktorları tarafından kontrolden geçirildi.

Sağ ayak bileğindeki sakatlığı Portekizli doktorlar tarafından da onaylanan Ronaldo'nun, Bosna-Hersek maçlarında oynamayacağı ve Madrid'e geri döndüğü açıklandı.

Yaklaşık 2 hafta Madrid'de tedavisi sürecek olan Ronaldo'nun, daha sonra Amsterdam'a giderek Hollandalı doktor Van Dijk tarafından kontrolden geçirileceği ve durumunun netlik kazanacağı bildirildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...