Sırtındaki ağrılar nedeniyle AUDI Cup'ta Real Madrid formasını giyemeyecek Cristiano Ronaldo, Birleşik Devletler'de, kendi markasını taşıyan kulaklıkların reklamını yapmak için bir programa katıldı. Ancak sunucu Ronaldo'ya, tanıtımını yapmak istediği kulaklıklar yerine, FIFA'daki yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile ilgili sorular sormaya başlayınca, ortam bir anda gerildi. Ronaldo üst üste sorular üzerine; "Dürüst olmamı istiyor musunuz? FIFA'daki olaylar beni hiç ilgilendirmiyor. Ben sadece işime bakıyorum. Kulübüm için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. FIFA'da neler olduğu ise hiç umrumda değil" dedi...

Ronaldo, soyunma odasında FIFA'daki gelişmeler konuşulup konuşulmadığı sorusuna ise; "Soyunma odasında müzikten, kadınlardan, modadan, ayakkabılardan, saç kesimlerinden bahsediyoruz... Ne FIFA ne de FIFA'yı yönetenler umrumuzda" diye konuştu.

Yıldız oyuncu tüm bunların üzerine, Katar'da 2022 Dünya Kupası'nın düzenlenmesinin doğru olup olmadığı sorusu gelince, sinirlenerek programı terketti.