İlişkili Haberler

Büyük bir gol tutkusu mu yoksa çocuksu bir bencillik mi? Arbeloa'nın attığı golden sonra Ronaldo'nun gösterdiği tepki işte bu soruyu gündeme getirdi.

Kariyeri boyunca golle çok az buluşan Arbeloa'nın sevincine ortak olmak yerine yüzlerce golüne bir yenisini ekleyemediği için sinirlenen Ronaldo'ya tepki gösterenler de var; elde ettiği tüm başarılara; kırdığı rekorlara karşın hala bir gol daha atmak için çırpınmasını takdir edenlerde...

Maç sonunda Arbeloa'nın golüne Ronaldo'nun gösterdiği tepki teknik direktör Carlo Ancelotti'ye de soruldu. Ancelotti, yıldız oyuncunun tavrını her zaman daha iyi olma isteğine bağladı. Uzun soluklu kariyeri boyunca hiç Ronaldo gibi bir oyuncu ile çalışmadığını ifade eden Ancelotti, "Ronaldo sezon sonuna kadar hiç gol atamazsa da benim için farketmez. Zaten bu sezon 50 gol attı. Kariyerim boyunca bunu yapabilen bir oyuncu ile hiç çalışmamıştım" dedi.

ŞAMPİYONLUK İÇİN TEMKİNLİ KONUŞTU

Real Madrid'in, El Clasico yenilgisinden sonra oynadığı 6 maçı da kazandığı hatırlatılan Ancelotti, şampiyonluk içinse temkinli konuştu. Barcelona'yı 2 puan geriden takip ettiklerini hatırlatan İtalyan teknik adam, "Lig'de kalan 4 maçımızı kazanacağımıza inanıyorum. Ancak bu şampiyonluk için yeterli olmayabilir" diye konuştu.