Ronaldo'nun esrarengiz sakatlığı!

Dünyanın en pahalı futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun, bileğinden geçirdiği sakatlık sonrası bir türlü iyileşememesi kafalarda soru işaretleri oluşturdu. En fazla 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan yıldız futbolcu, iyileşme sürecinde gelişme yaşanmaması üzerine, eski doktorundan randevu aldı.

Ntvspor 05.11.2009 - 11:27

Ronaldo'nun esrarengiz sakatlığı!

Real Madrid'in, Marsilya ile oynadığı Şampiyonlar Ligi maçında bileğinden sakatlanan Cristiano Ronaldo, Portekiz Milli Takımı’nın, Macaristan karşısına çıktığı Dünya Kupası Grup Eleme maçında da forma giyince sakatlığı ilerlemişti. Madrid kulübü, dünyanın en pahalı futbolcusunun 3 ila 4 hafta sahalardan uzak kalacağını açıklamıştı. Ancak Ronaldo bir türlü yeşil sahalara dönemiyor.

Son incelemeler Ronaldo'nun, Portekiz'in, Bosna Hersek ile 14 ve 18 kasım tarihlerinde yapacağı Dünya Kupası baraj maçlarına da yetişemeyeceğini ortaya koydu.

Bileğinde herhangi bir iyileşme gözlenmeyen Ronaldo, bunun üzerine, kendisini 2008 yılında sakatlandığı bileğinden ameliyat eden eski doktorundan randevu aldı. Hollandalı doktor Niek Van Dijk'in, yıldız futbolcunun gizemli sakatlığına açıklık getirmesi bekleniyor.

Ronaldo, Real Madrid forması ile çıktığı 7 resmi maçta, 9 gol atmıştı. Eflatun-beyazlılar, Ronaldo'nun yokluğunda oynadıkları 7 maçta ise sadece 2 galibiyet alabildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...