NTV

Rooney Çin yolcusu

Ntvspor

Spor

Manchester United'ın sembol isimlerinden Wayne Rooney Çin yolunda. Çin'de bulunan Rooney’nin menajeri, bazı kulüplerin yetkilileri ile görüşmeler yapıyor.

İlişkili Haberler

Wayne Rooney'nin, kariyerine Çin'de devam etme olasılığı giderek güçleniyor. Çin'e uçan Rooney'nin menajeri Paul Stretford, halen görüşmelere devam ediyor.

Çin'de transfer penceresi 28 Şubat'ta kapanacak. Bu nedenle Stretford'un, gelecek sezon için pazarlık yaptığı belirtiliyor. Bu nedenle Rooney'nin önümüzdeki günlerde olmasa bile, sezon sonunda Manchester United'dan ayrılacağına artık kesin gözle bakılıyor.

Rooney'nin olası yeni takımı olma yolunda Jiangsu Suning ve Tianjin Quanjian önde görünüyor. United menajeri Jose Mourinho geçtiğimiz günlerde, Rooney'nin takımda kalıp kalmayacağını bilmediğini söylemiş ve ayrılmak istemesi durumunda, deneyimli oyuncunun önünde durmayacağını belirtmişti. Manchester United tarihinin en golcü oyuncusu unvanını elinde tutan Rooney, 2004'ten beri forma giydiği kulübünde, 5 Premier Lig ve 1 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşadı.

ETİKETLER