Rummenigge: Gururumuz ayaklar altına alındı

Bayern Münih'in Teknik Direktörü Jürgen Klinsmann, Barcelona'ya karşı alınan 4-0'lık yenilgiden sonra da çalışma zevkini kaybetmediğini söyledi. Karl-Heinz Rummenigge ise oyunu tam bir rezalet olarak yorumladı.

09.04.2009 - 15:58

Rummenigge: Gururumuz ayaklar altına alındı

Şampiyonlar Ligi  Çeyrek Final mücadelesinde Nou Camp’da Barcelona karşısında 4-0 gibi ağır bir mağlubiyet alan Alman ekibi Bayern Münih’de Teknik Direktör Jürgen Klinsmann hedef adam haline geldi.

KLİNSMANN: İSTİFAYI DÜŞÜNMÜYORUM
Klinsmann, Barcelona'dan Münih'e döndükten sonra yaptığı açıklamada, istifa etmeyi düşünmediğini belirterek, ''Çalışma zevkimi hiç bir şekilde kaybetmedim'' dedi. Barcelona'ya karşı sergiledikleri kötü oyundan sonra lig şampiyonluğunu kazanmak zorunda olduklarını ifade eden Klinsmann, ''Teknik direktör ve her oyuncu bununla ölçülür. Takım şimdi zamanın 12'ye 5 kala olduğunu biliyor. Ancak ben takımın neler yapabileceğini biliyorum ve Cumartesi günkü lig maçında kendini göstereceğinden şüphe duymuyorum'' şeklinde konuştu.

RUMMENNİGGE: REZALET
Bayern Münih'in Yönetim Kurulu Başkanı Karl-Heinz Rummenigge ise maçtan sonra verilen yamekte yaptığı konuşmada, üzüntüsünün büyük olduğunu belirterek, ''Özellikle ilk yarıda gururumuz ayaklar altına alındı'' dedi.

Barcelona'ya karşı sergiledikleri oyunu ''rezalet'' olarak nitelendiren Rummenigge, ''Şokta mı, üzgün mü, yoksa kızgın mı olduğumu bilemiyorum'' diye konuştu. Takımın sergilediği performansdan dolayı utanç duyduğunu kaydeden Rummenigge, Bayern Münih'e yakın olan herkesten özür diledi.

BECKENBAUER: BU TAM BİR FELAKET
Bayern Münih Denetleme Kurulu Başkanı olan eski tanınmış futbolcu Franhz Beckenbauer, maç sonrasında yaptığı açıklamada, ''Bu tam bir felaket. Barcelona performansının sınırlarını bile zorlamadı. İlk yarı, Bayern Münih'ten bugüne kadar seyrettiğim en kötü oyundu'' şeklinde konuştu.

BİLD: 5 GÜNDE 9 GOL
Bild gazetesi de, Bayern Münih'in geçen hafta sonunda Wolfsburg'a karşı da 5-1 kaybettiğini hatırlatarak, 5 gün içinde toplam 9 gol yiyen Bayern Münih'in durumunun kötü olduğunu, bu nedenle Klinsmann'ın her an işini kaybedebileceğini yazdı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...