Rüştü: Yargısız infaz yapıldı

PFDK'dan 3 maç ceza alan Rüştü Reçber konuyla ilgili yaptığı açıklamada kendini savunurken, yargısız infaz yapıldığını söyledi.

06.08.2009 - 16:10

Rüştü: Yargısız infaz yapıldı

Futbol Federasyonu'nun gönderdiği raporun içeriği bilinmeden yapılan haberlerin kendisini üzdüğünü belirten deneyimli futbolcu, raporda yer alan "Hakemlerin yanından geçerken yaptığı konuşmalar" ibaresine dikkat çekti.

Sözlerinin, hakemleri ya da herhangi bir kurumu hedef almadığını vurgulayan Rüştü, raporda da buna değinildiğini ifade etti. Maç bitiminde, içindeki üzüntü sebebiyle takımına ve özellikle kendisine sitemde bulunduğunu anlatan Rüştü Reçber, bunun raporlara yansımasının ise düşündürücü olduğunu savundu.

PFDK'dan ceza almadan önce açıklama yapan Rüştü, “Bu benim özeleştirim, eğer bu yüzden ceza alırsam her maçın ardından futbolcuların yüzde 90'ını disipline sevk etmek gerekir" diyen Milli kaleci, benzer sözleri kariyeri boyunca hakemlerden de duyduğunu söyledi. Kurula tedbirli olarak sevkini de eleştiren Rüştü, "Keşke önce beni dinleselerdi, böylesi yargısız infaz oldu" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...