Rodrigues: Rüya kulüp Galatasaray

Galatasaray'ın yeni transferi Garry Rodrigues, takımdan ayrılmasına tepki gösteren Paok taraftarına seslendi.

Haberler - Ntvspor 10.01.2017 - 12:10

Rodrigues: Rüya kulüp Galatasaray

Paok taraftarı, Galatasaray'a transfer olan Garry Rodrigues'e kızgın. Paok televizyonuna konuşan Rodrigues ise taraftardan anlayış istedi.

Yıldız oyuncu; ‘Rüya kulüp’ olarak nitelendirdiği Galatasaray'dan teklif almanın önemine dikkat çekti. Rodrigues; "Daha önce de birçok teklif aldım ancak Paok'ta çok mutlu olduğum için bu teklifleri hiç düşünmeden geri çevirdim. Ancak geçen hafta önüme büyük bir fırsat çıktı. Galatasaray gibi rüya bir kulübe gidebilecektim. Benim için çok zor bir karar oldu. Ama bu fırsatı değerlendirmeliydim. Çünkü önünüze her zaman Galatasaray gibi bir kulüpte oynama şansı çıkmaz. Hayatta bir kez karşınıza çıkacak bu fırsatı değerlendirmek için Paok yönetiminden izin istedim. Başkanımıza, Galatasaray'a gitmemin önünü kesmediği için çok teşekkür ediyorum" dedi.

Paok taraftarının kendisine kızgın olmasını anladığını dile getiren Rodrigues; "Ayrılıyorum ama Paok her zaman kalbimde olacak. Taraftarın bana kızgın olmasını anlayabiliyorum. Ancak onlar da önüme ne kadar büyük bir fırsat çıktığını anlamak zorunda. Her ne kadar şu anda benden nefret etseler de ben her zaman onları seveceğim. Galatasaray'a para için gitmediğimi bilmeliler. Her futbolcunun hedefleri vardır. Ben de o hedefleri gerçekleştirmek için Galatasaray'ı tercih ettim" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...