Sabri: Rekabete hazırım

Galatasaray'ın milli futbolcusu Sabri Sarıoğlu, oynadığı mevkiye transfer düşünüldüğünün hatırlatılması üzerine, "Her türlü rekabete hazırım. Galatasaray'a gelecek oyuncular kaliteyi artırır" şeklinde konuştu.

Haberler 07.01.2009 - 18:32

Galatasaray'ın önemli isimlerinden Sabri Sarıoğlu, Güngören Belediyesi Gençlik Meclisi'nin, kitap okuma sevgisi ve kütüphane kullanma alışkanlığını yaygınlaştırmak için Kale Center'da başlattığı ''Sevgi Kütüphaneleri Kampanyası''na katıldı.

Oynadığı mevkiye transfer düşünüldüğü hatırlatılan Sabri, rekabete hazır olup olmadığı sorusunu, ''Her türlü rekabete hazırım. Galatasaray'a gelecek oyuncular kaliteyi artırır. Güzel bir rekabet ortamı oluşturur. Bu konuda girişim varsa, seve seve rekabete hazırım. Sonunda her şey Galatasaray'ın menfaati için yapılıyor. Tatlı bir rekabet olacak'' diye yanıtladı.

sarı-kırmızılı takımın oyuncusu, Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısının çok çekişmeli geçeceğini belirterek, ''Bizim hedefimiz şampiyonluk. Bu amaç doğrultusunda çalışıyoruz'' dedi.

Takımda kaptanlık konusundaki düşüncelerini dile getirmesinin ardından başkan Adnan Polat'ın yaptığı bu konudaki açıklamanın hatırlatılması üzerine Sabri, ''Bu, uzatılmaması gereken bir konu. Biz sonuçta Galatasaray'ın sözleşmeli oyuncuları ve işçileriyiz. Hocamız olsun, yönetimimiz olsun, ne karar verirlerse buna uymak zorundayız. Saygı duyuyorum'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...