Sabri Sarıoğlu, transfer iddialarını yalanladı

Sabri Sarıoğlu'nun Bursaspor'a transfer olacağı iddiaları sonrası iki açıklama birden geldi. Sabri, Galatasaray'dan başka takımda oynamak istemediğini söylerken; Hamza Hamzaoğlu da "Ne Sabri ne de G.Saray'a teklif yapmadık. Ama takımından ayrılırsa ilgileniriz" dedi.

DHA 12.01.2016 - 14:43

Sabri Sarıoğlu, transfer iddialarını yalanladı

Galatasaray'ın tecrübeli ismi Sabri Sarıoğlu ve Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, transfer iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

SABRİ: "G.SARAY'DAN BAŞKA TAKIM İSTEMEM!"

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu, sezon sonuna kadar Sarı-kırmızılı kulüple sözleşmesinin olduğunu belirterek, "Galatasaray'dan başka bir takımda oynamak istemiyorum" dedi.

Transfer söylentileri nedeniyle bir açıklama yapan Sabri Sarıoğlu, Bursaspor'a transfer olacağı yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Sarıoğlu, "Adımın transfer dedikodularında geçmesinden rahatsızım. Sezon sonuna kadar Galatasaray kulübü ile sözleşmem var, Galatasaray'dan başka bir takımda oynamak istemiyorum" ifadesini kullandı. 

HAMZAOĞLU: "KİMSEYE TEKLİF YAPMADIK"

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu da iddialarla ilgili NTV Spor'a konuştu. Hamzaoğlu, "Sabri ile herhangi bir görüşmemiz olmadı. Dolayısıyla anlaşma gibi bir durum söz konusu bile değil. Bizim ne kendisine ne de Galatasaray'a teklifimiz olmamıştır. ‘Galatasaray'dan ayrıldığı takdirde ilgimiz olur’ demiştim, bu sözümün de arkasındayım" dedi.

Sayfa Yükleniyor...