Sadri Şener hakemden şikayetçi

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Galatasaray maçı sonrası formsuz hakemlerin kendi maçlarına atandığını savundu.

18.10.2009 - 23:13

Sadri Şener hakemden şikayetçi

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Galatasaray maçı sonrasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, maçın hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu'nun çok formsuz olduğunu savundu.

Şener, hakemler hakkında çok fazla konuşmadığını dile getirirken, ''Maçın hakemi oldukça formsuzdu. Genelde formsuzlar da bizim maçları buluyor. Son zamanlarda moda oldu. Hakem hakkında konuşmam ama biz de o modaya biraz uyalım. Arda'ya kart göstermemek için oldukça mücadele etti. Sonra da mecbur kalıp gösterdi. Galatasaray'ı ise galibiyeti için kutluyorum'' dedi.

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Helvacı ise, Trabzonspor karşısında aldıkları galibiyetin sevindirici olduğunu söyledi.

Mehmet Helvacı, Trabzonspor-Galatasaray maçlarının her zaman çekişmeli ve heyecanlı geçtiğini ifade ederek, ''Kazanmak çok güzel, ama sonuç ne olursa olsun, Galatasaray-Trabzonspor maçlarından her zaman zevk almışızdır. Bu maç da zevkliydi. İki takım da iyi oynadı, güzel maç oldu'' dedi.

Takımın çok gol yediği hatırlatılan Helvacı, ''Çok fazla da gol atıyor. Şu anda ligin en fazla gol atan takımıyız'' karşılığını verdi.

Helvacı, gelecek hafta Fenerbahçe ile yapacakları derbiyle ilgili bir soruyu da, ''Bu sezon takımımız iyi futbol oynuyor. Fenerbahçe de lider durumda. Kadıköy'de iyi bir maç olacak, ancak önemli olan, bunun bir oyun ve spor olduğunun herkes tarafından bilinmesi. Çok fazla büyütülecek bir tarafı yok. Daha ligin çok başındayız. Sonuçlar herhangi birşey için belirleyici değil. Takımımızın iyi oynadığını düşünüyorum. Bu yüzden de iyi yolda olduğumuzu söyleyebilirim'' şeklinde yanıtladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...