'Sağ beke o kadar para verilemez'

Beşiktaş futbol direktörü Önder Özen, "Hilbert bizden 1 milyon 300 bin Euro istedi. Bir sağ beke bu kadar verilemez, bu fiyatlara Dani Alves, Gökhan Gönül alınır" dedi.

Ntvspor 30.06.2013 - 01:50

'Sağ beke o kadar para verilemez'

Sezon açılışı yapan Beşiktaş'ın gerçekleştirdiği ilk antrenman öncesinde kulüp futbol direktörü Önder Özen, teknik heyeti futbolcularla tanıştırdı.

Saha içinde kısa bir konuşma yapan Özen, daha sonra saha kenarına gelirken, basın mensuplarıyla yaptığı sohbette, teknik heyeti oyuncularla tanıştırdığını ve yeni sezon için başarılar dilediğini aktardı.

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Özen, takımın eski oyuncusu Hilbert'in kendilerinden 1 milyon 300 bin Euro istediğini ve bir sağ beke bu kadar para verilemeyeceğini ifade etti.

Bu fiyatlara Dani Alves, Gökhan Gönül gibi oyuncuların alınabileceğini kaydeden Önder Özen, Antalyaspor'dan alacakları Ömer Şişmanoğlu için Samet Aybaba'nın istediği iki futbolcunun gönderilmesi planlanan 5 oyuncudan seçilebileceğini vurguladı.

İskoç kaleci Allen McGregor'un yüzde 99 İngiltere'nin Hull City takımıyla sözleşme imzalayacağını anlatan Özen, Türkiye'de 10 milyon Euro ödenecek oyuncu bulunmadığını sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...