Sağlam: Kadro bozulmayacak

Şampiyon Bursaspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, ''Kadromuzdaki hiçbir oyuncuyu bırakmayı düşünmüyoruz. Onların yanına çok önemli isimler alacağız'' diye konuştu.

Haberler 18.05.2010 - 22:18

Sağlam: Kadro bozulmayacak

İSTANBUL - Turkcell Süper Lig'de sezonu şampiyon olarak tamamlayan Bursaspor'da, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, yaşadıkları mutluluk ve gururu dile getirdi.

Fonex Kozmetik'in sponsorluğunda Futbol Plus Yılın Futbol Oscarları ödül törenine katılan Ertuğrul Sağlam, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ''Şampiyon olduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz. Uzun yıllar sonrası bir Anadolu takımının şampiyon olması çok güzel bir duygu. Bunun tabii ki mutluluk ve gururunu yaşayacağız'' dedi.

Elde ettikleri başarının üzerlerine ayrı bir sorumluluk yüklediğini belirten Sağlam, bu şampiyonluğa layık olmaya ve Türkiye'yi Avrupa'da başarıyla temsil etmeye çalışacaklarını ifade etti. Sağlam, ''Artık bu başarıyı devamlı hale getirmeye çalışacağız. Kimsenin şüphesi olmasın, ülkemizi başarıyla temsil edeceğiz. Onun için çalışmalara başladık. Ekonomik olarak girdilerimiz de olacak. Bunu da iyi bir şekilde değerlendireceğiz'' diye konuştu.

''KİMSEYİ BIRAKMIYORUZ''
Elde edilen başarıyla birlikte Bursaspor'da birçok oyuncu transfer gündeminin zirvesine yerleşirken, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, hiçbir oyuncularını bırakmayacaklarını söyledi.

Yeni sezonda yeni başarılar için mücadele edeceklerini bildiren Sağlam, ''Kadromuzdaki hiçbir oyuncuyu bırakmayı düşünmüyoruz. Onların yanına çok önemli isimler alacağız'' ifadelerini kullandı.

Trabzonspor kalecisi Onur'a ve Trabzonspor takımına da teşekkür eden Ertuğrul Sağlam, ''Çünkü maçımızı kazanmak bize yetmiyordu. Onların yaptığı maçtan gelen netice bizi şampiyon yaptı'' dedi. Sağlam, sözlerini şöyle tamamladı:

''Fenerbahçe ile büyük bir yarışa girdik. Onlar da kazanabilirdi. Kazansalardı biz çok üzülürdük. Bu kadar uzun süre şampiyonluk yarışını sürdürdükleri için ben onların taraftarından şunu istiyorum; takımlarını şampiyon olarak görsünler ve öyle davransınlar.''

Sayfa Yükleniyor...