Sağlam neden Necati ile görüştü ?

Ertuğrul Sağlam ile görüşen Necati Ateş "Transfer görüşmedik. Bilgi alışverişi yaptık" dedi.

28.05.2010 - 16:09

Antalyaspor ile sözleşmesi sona eren tecrübeli oyuncu Necati Ateş, dün İstanbul'da Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ile yaptığı görüşmeyle ilgili, "Ertuğrul Hocam ile çok güzel 1,5 saat geçirdik. Bilgi alışverişinde bulunduk, ancak transfer için bir pazarlık yapmadık" dedi. Deneyimli futbolcu, yaptığı açıklamada, Bursaspor ile anlaştığı yönündeki haberlerin şu an için doğru olmadığını belirtti.

Yeşil-beyazlıların teknik direktörü Ertuğrul Sağlam ile dün İstanbul'da yemekte bir araya geldiklerini anlatan Necati Ateş, bu görüşmede şampiyonluktan dolayı kendisini tebrik etme fırsatı bulduğunu dile getirdi. Necati Ateş, "Ertuğrul Hocam ile çok güzel 1,5 saat geçirdik. Bilgi alışverişinde bulunduk, ancak transfer için bir pazarlık yapmadık" ifadesini kullandı.

Bursaspor'un zoru başararak 2009-2010 sezonunu şampiyon olarak tamamladığını, bunun sonucunda da Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılacağını hatırlatan tecrübeli futbolcu, şunları söyledi:"İnanılmaz güzel bir başarı. Bursa şehri için de çok güzel olacak.
Bursaspor da hocamız da bunu hak etti. İnşallah başarılı olurlar. Benim transferimle ilgili henüz net bir şey yok. Bursaspor'un yanı sıra Turkcell Süper Lig'den 7-8 takımdan teklif var. Ancak şu an beklemedeyim. Yoğun bir sezon geçirdim. Ailemle birlikte tatil yapmak istiyorum. Ondan sonra da sağlam kafayla oturup kendime en uygun takımdan birini seçeceğim. Hayatta neyin ne olacağı da belli olmaz."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...