'Sahaya Çık'a büyük ilgi

İçim’le beraber siz gençler için hazırlanan İbrahim Kutluay’la “Sahaya Çık” programının bütün detayları sahayacik.com'da... Sahaya Çık NTV Spor'da.

Ntvspor 29.05.2010 - 18:59

Türk basketbolunun efsane ismi İbrahim Kutluay, NTV SPOR ekranlarındaki ‘Sahaya Çık’ programında deneyimlerini gençlerle ve çocuklarla paylaşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da ‘Sahaya Çık’a büyük bir ilgi vardı.Ülker İçin sponsorluğunda hazırlanan "Sahaya Çık"ın binlerce üyesi, Türk basketbolunun efsane isimlerinden Kutluay ile CANLI sohbette yazışabilmek için adeta bir birleriyle yarıştı. Saat 15:00'te başlayan CANLI sohbette, Kutluay saat 16:30'da başlayacak olan progama yetişmek için 16:10'a kadar gelen soruların hepsine sırayla yanıt vermek için elinden geleni yaptı.

SAHAYA ÇIK RESMİ FACEBOOK SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

İbrahim Kutluay ve programa konuk olarak katılan Banvit antrenörü Orhun Ene ile basketbolun temel bilgilerini öğrenen genç yetenekler, bu hafta yön değiştirmenin inceliklerini öğrendiler.

İçim’le beraber siz gençler için hazırlanan İbrahim Kutluay’la "Sahaya Çık" programının bütün detayları http://www.sahayacik.com/ adresinde. Bu sayfada sizleri birbirinden güzel, sürpriz hediyeler bekliyor.

Sahayacik.com'la efsane basketbolcu İbrahim Kutluay'ı okulunuza davet edebilir, basketbol haberlerini takip edebilir, oyun bölümündeki eğlenceli yarışmalarla dereceye girip birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilir, basketbol bilginizi sınayabilirsiniz...

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...