Sahte hesap başını yaktı!

Geçtiğimiz sezon Golden State Warriors formasıyla kariyerinin ilk NBA şampiyonluğuna ulaşan Kevin Durant bu kez parke dışı bir konuyla gündemde. Durant, sosyal medyada sahte kullanıcı hesabı skandalıyla ABD manşetlerinde kendine yer buldu.

Ntvspor 19.09.2017 - 23:05

Sahte hesap başını yaktı!

En iyi savunmacılardan kaçtı ama sosyal medyada yakalanmaktan kurtulamadı!

Kevin Durant'in sahte Twitter hesabı ortaya çıktı.

Oklahoma City Thunder'i bırakıp Golden State Warriors'a gitmesinden sonra birçok basketbolseverden tepki alan Kevin Durant, sosyal medya eleştirilerine cevap verme yönetimini bulmuşa benziyor.

28 yaşındaki süper yıldız, sosyal medya platformu Twitter'da Cole Cashwell isimli bir kullanıcıdan gelen, "Kararına saygı duyuyorum ama Oklahoma City Thunder'dan ayrılmak için şampiyonluk kazanmak dışında gerçek bir sebep söyleyebilir misin?" sorusuna, yanlışlıkla kendi hesabıyla cevap verdi. Durant'in kurduğu cümlede, kendisinden "o" diye bahsetmesi oyuncunun foyasını meydana çıkardı.

Durant sahte hesabı yerine kendi hesabını kullanarak, "O, organizasyon ya da Billy Donovan için oynamayı sevmiyordu. Kadro da hiç iyi değildi, sadece o ve Russ vardı. O takımdan Russ'ı çıkardığını düşün. KD onlarla şampiyon olamazdı" mesajını yazınca, sosyal medya adeta sallandı.

Tweetler atıldığı gibi gündemin bir numaralı maddesi oldu. Bu tweetler Kevin Durant'in hesabından derhal silindi tabii ancak alınan ekran görüntüleri, tüm sosyal medyada manşetleri çaldı bile.

Sayfa Yükleniyor...