Samandıra ve Ümraniye'de gergin gün

Fenerbahçe'de kavga eden Colin Kazım ve Gökhan Gönül'ü Daum antrenmandan kovarken, Beşiktaş antrenmanında ise Tello, Serdar Özkan'a yumruk attı.

10.07.2009 - 12:13

Samandıra ve Ümraniye'de gergin gün

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin bugün yaptığı antrenmanlar tatsız geçti.

Fenerbahçe'nin sabah antrenmanında Colin Kazım ve Gökhan Gönül birbirine girdi. Girdikleri ikili mücadele sonrasında sözlü başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Kazım, Gökhan Gönül'e küfür etti, ardından iki futbolcu birbirine sözlü atışmalarda bulundu. Bunun üzerine takım arkadaşları olaya müdahale ederek iki futbolcuyu sakinleştirmeye çalıştı. Ancak iki futbolcunun sakinleşmemesinin ardından da teknik direktör Christoph Daum, iki futbolcuyu antrenmandan kovdu.

Bu olaydan 5 dakika sonrada da Alman teknik adam idmanı yarıda kesti.
Bu yaşanan tatsızlığın ardından Aykut Kocaman idman bitiminde iki futbolcuyu yanyana getirerek olayı tatlıya bağladı.

ÜMRANİYE'DE TELLO'NUN AGRESİFLİĞİ
Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan ve 1,5 saat süren Beşiktaş antrenmanı da gergin geçti.

Siyah-beyazlı takımda bir süredir ücretine zam istediği yönünde haberler çıkan Rodrigo Tello, yapılan idmanda oldukça agresif hareketlerde bulundu.

Şilili futbolcu, çift kale maç sırasında Serdar Özkan ile girdiği bir mücadeleden sonra bu futbolcunun sırtına yumruk attı. Bu nedenle iki oyuncu arasında kısa süreli bir tartışma yaşanırken, Tello daha sonra bir pozisyonda Uğur İnceman'a da sert bir hareket yaptı.

Bu arada Kasımpaşa'nın transfer etmek istediği Zapotocny de antrenmanda yer aldı. Bu futbolcunun çift kale maçta görev almaması dikkat çekti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...