Darüşşafaka Basketbol Takımı'ndan Ferit Şahenk'e ziyaret

Eurocup'ta şampiyon olarak Türkiye'yi sevince boğan Darüşşafaka Basketbol Takımı, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'i ziyaret etti.

ntv.com.tr 03.05.2018 - 17:36

Darüşşafaka Basketbol Takımı'ndan Ferit Şahenk'e ziyaret

Eurocup şampiyonu Darüşşafaka Basketbol Takımı, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'i ziyaret etti.

Doğuş Holding binasında gerçekleşen ziyarette başantrenör David Blatt, teknik kadro, oyuncu ve takım yöneticileri yer aldı. Takıma yıllardır destek veren Ferit Şahenk'e takım oyuncularının imzaladığı forma hediye edildi.

ŞAHENK: BU ÖNEMLİ ZAFER TÜM TÜRKİYE'YE ARMAĞAN OLSUN

Darüşşafaka Cemiyeti'ne, Şahenk ailesi ve Doğuş Grubu olarak katkıda bulunmaktan ve hizmet etmekten her zaman büyük onur ve gurur duyduklarını belirten Şahenk, "Takımın başarısında büyük emeği olan başta yakın dostum David Blatt olmak üzere tüm basketbolcu arkadaşlarımı ve teknik ekibi kutluyorum. Bir yıl aradan sonra tekrar mücadele edecekleri THY Avrupa Ligi'nde başarılarının devamını diliyorum. Bu önemli zafer tüm Türkiye'ye armağan olsun" ifadelerini kullandı.

BLATT: ŞAHENK'E DESTEKLERİNDEN DOLAYI MİNNETTARIM

Darüşşafaka ile Doğuş Grubu'nun birlikteliğinin, basketbolun çok daha ötesinde bir gönül bağı olduğuna dikkati çeken Blatt, "Ferit Bey, buraya gelmemdeki en büyük sebeplerden biriydi. Bize ve okula çok önemli destek veriyorlar. Bu projenin bir parçası olduğum için büyük mutluluk duyuyorum. Kendisine desteklerinden dolayı minnettarım" dedi.

Sayfa Yükleniyor...