İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde kuraların çekilmesinin ardından yaptığı değerlendirmede, gruptaki CSKA Moskova'dan iyi bir takım olduklarını, Wolfsburg ile de gruptan çıkmak için çekişeceklerini söyledi.

Monako'daki kura çekiminde Beşiktaş'ı temsil eden Kenan Öner, (B) grubundaki rakiplerinden Manchester United'ın gücüne dikkat çekerken, ''Seri başları, gerçekten çok güçlü takımlar. İlk torbada 4 İngiliz takımı vardı. Gruba CSKA Moskova ve Beşiktaş'ın girmesi güzel bir durum. Son torbada Wolfsburg'dan güçsüz takımlar vardı, onlardan birini isterdik. Manchester United'ı bir kenara bırakırsak, CSKA Moskova'dan iyi bir takımız. Wolfsburg'la da gruptan çıkmak için çekişiriz'' dedi.

İç sahada oynayacakları grup maçlarını kazanmaları gerektiğini ifade eden Öner, ''Wolfsburg'u İstanbul'da yenip, Almanya'da da gurbetçilerin desteğini arkamıza alırsak iyi işler yaparız. İyi bir kadromuz var, güçlü bir takımız. Öyle inanıyorum ki, Şampiyonlar Ligi'nde ismimizi duyuracak başarılara imza atacağız' diye konuştu.