Şampiyonluk kutlamasında evlilik teklifi

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olan ve ardından iki Play-off maçı sonrası 3. Lige çıkan Muğlasporlu futbolcu Selçuk Yıldırım, şampiyonluk gecesinde kız arkadaşına evlilik telifi yaptı.

İHA 05.05.2016 - 11:12

Şampiyonluk kutlamasında evlilik teklifi

Şampiyonluk kutlamalarının sonlarına doğru 48 Gençlik Taraftarlar Derneği ‘Benimle sonsuzluğa var mısın?’, ‘Benimle evlenir misin Ezgi’mm’ pankartı açarak futbolcu ve kız arkadaşını tribüne davet etti. 48 Gençlik Taraftarlar Derneği üyelerinin bulunduğu tribün önüne gelen Selçuk Yıldırım ve kız arkadaşı Ezgi Yıldız burada taraftarların tezahüratları eşliğinde sürpriz evlilik teklifi gerçekleşti. Futbolcu Selçuk Yıldırım, diz çökerek Ezgi Yıldız’a taraftarlar ve takım arkadaşları önünde evlilik teklifinde bulundu. Kız arkadaşının ‘evet’ cevabının ardından kız arkadaşının parmağına yüzük taktı.

“ŞAMPİYON OLURSAK EVLİLİK TEKLİFİ SÖZÜ VERDİM”

Pankart önünde fotoğraf çektiren Selçuk Yıldırım “Kız arkadaşıma sezon öncesi şampiyon olmamız halinde kutlamalarda evlilik teklifi yapacağıma söz verdim. Allah nasip etti ve şampiyon olduk. Bugün evlilik teklif ettim ve çok mutluyum” dedi.

Sayfa Yükleniyor...