"Şanssızlık değil, beceriksizlik"

Arda Turan, A Milli Futbol Takımımın Letonya ile 1-1 berabere kaldığı maçı değerlendirirken, "Şanssızlık değil, bizim beceriksizliğimiz" dedi.

Haberler - Ntvspor 04.09.2015 - 00:40

"Şanssızlık değil, beceriksizlik"

"Buraya ben zorunda olduğum için geldim" diyerek sözlerine başlayan Arda Turan, "UEFA maç sonu çıkacaksın dediği için buraya geldim. Her defasında kaptan olarak benim burada olmam gerekmiyor. Deniyoruz, her şeyi yapıyoruz. İyi oynadık. Zaman zaman kopukluklar oldu. En azından Hollanda'ya bir puan daha yaklaştık. Pazar günü bir şansımız daha var. Sonuna kadar gerekeni yapacağız" dedi.

Takımda çok büyük üzüntü olduğunu vurgulayan Arda Turan, "Letonya sadece kontra ataklardan pozisyonlarla gole gitmeye çalıştı. Şanssızlık değil, bizim beceriksizliğimiz. Bu seviyede bu kadar pozisyon bulup gol atamazsan sonuca gidemezsin" diye konuştu.

"Letonya, Andorra, Malta, bunlar kolay maçlar diye bir şey yok. Yok böyle bir dünya" ifadelerini kullanan Arda Turan, "Bunları kafamızdan çıkarmamız lazım. Bir her zaman Dünya şampiyonasına giden bir takım değiliz. Umudumuzu yitirmemeye çalışıyoruz. Sonuna kadar savaşacağız. Umarım gerekeni yapar pazar günü kazanırız" diyerek sözlerini bitirdi.

Sayfa Yükleniyor...