Schalke'nin Appiah aşkı

Fenerbahçe'de oynadığı dönemde Schalke'nin ilgilendiği Stephan Appiah, bir kez daha Alman kulübünün gündeminde yer alıyor.

05.10.2009 - 21:18

Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Gana'lı Stephan Appiah'ın danışmanı Jean-Philippe Soubeyre, Alman Birinci Ligi takımlarından FC Schalke 04'ün Appiah ile ilgilendiğini söyledi.

Soubeyre, ''Spox.com'' adlı internet sitesine yaptığı açıklamada, FC Schalke 04'ün başkanı Josef Schnusenberg ile son iki yılda iyi görüşmeler yaptıklarını, teknik direktör Felix Magath'ın da Appiah ile ilgilendiğini belirterek, ''Schalke bizimle ilişkide. Ne kadar ciddi olduklarını anlamak için kulübü kısa bir zaman içinde arayacağım'' dedi.

İnternet sitesinde ayrıca, Appiah'a Schalke'nin dışında Bundesliga'dan başka bir takım ile Fransa ve İtalya'dan da talipleri bulunduğu belirtildi.

Appiah'ın hangi takıma gideceği konusunda karar vermesinin, Fenerbahçe ile Appiah arasında süren anlaşmazlık konusunda FIFA'nın bu hafta vereceği karara bağlı olduğuna dikkat çekilerek, Soubeyre'nin de, FIFA'nın kararını bu hafta içinde vermesini beklediği ifade edildi.

FC Schalke 04'ün Appiah'ı iki yıl önce de istediği de internet sitesindeki haberde yer aldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...