"HAKEM DE HADDİNİ BİLECEK"

Maç sonu karşılaşmayı değerlendirmek için gelmediğini dile getiren Selçuk İnan, karşılaşmanın hakemi Mete Kalkavan'a tepki gösterirken şunları söyledi, "Hayatımda hakemler hakkında konuşmadım. Yine konuşmayacağım. Hakem hakkında konuşacağım. Mete Kalkavan'ı çok seviyorum ama hayatımda hiç kimseye kötü niyetle yaklaşmadım. Bugünle beraber 3. kez oynamamış olacağım ve 3 cezamı da bu hakem nedeniyle çekiceğim. Hakem aleyhine konuşulduğunda cezalar veriliyor ama; burada bir kötü niyet hissettiğim için bir şeyler söyleyeceğim. Benle iletişimi çok kötü, takım arkadaşlarımla da iletişimi çok kötü. 'Oyuncuların hakemlere saygılı olması, onlara yardımcı olmaları gerekiyor' deniyor. Biz seviyoruz, saygı da gösteriyoruz. Biz maçta hakeme küfür de etmedik. Hakemden de bunu bekliyoruz. Hakem de benimle konuşurken haddini bilecek, bir kendine gelecek. Öyle bir şey yok.

"HAKEM BANA TAKMIŞTIR"

Hakem istediğini bana söylüyor. Benim konuştuğumda cevap vermiyor. Benimle ilgili problemi olabilir, bana takmıştır. Bunu anlarım; ancak benim takım arkadaşlarımın ne günahı var. Böyle bir şey olur mu? Benimle problemi olabilir ama bunu takıma mal edemezsiniz. Bunlar görünen şeyler değil. Aslında takdir hakları çok önemli. Futbolu bilenler iyi bilir. Bazen ince ince sizi oynatmaz. Biz hakemlerden bunu hissediyoruz. Ona yine bir şey söylemek istemiyorum, benimle ilgili kötü bir niyeti varsa bana söylesin. Ben onunla ilgili kötü bir şey düşünmem. Ama biraz daha dikkatli olsun. Göstereceği tutuma dikkat etsin. "

KUPA GÖNDERMESİ!

Sözlerinin sonunda kazandıkları kupalara göndermede bulunan Selçuk İnan, "4 senedir 8 kupa kazandık. İnsanlar sürekli bizim kupa aldığımızı görüyor. Bir değişiklik olsun istiyorlar. Biz bunun farkındayız. Biz camia olarak bunun üzerine gitmedik. Hep işimizi yaptık hakemlerle ilgili konuşmadık ama hakemler de biraz daha dikkatli olsunlar" diyerek sözlerini tamamladı.