Semih: Artık yeter

Semih Şentürk, gazetelerde kendisi hakkında çıkan transfer haberlerine sert tepki gösterdi.

Haberler 29.04.2010 - 15:15

Semih: Artık yeter

Fenerbahçeli futbolcu Semih Şentürk, gazetelerde kendisi hakkında çıkan transfer haberlerine tepki göstererek, sezon sonuna kadar kimseyle görüşmeyeceğini daha önce açıkladığını kaydetti.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, birkaç gündür kendisiyle ilgili hem transfer hem de ikinci kaptanlığının alındığı şeklinde  haberlerin yapıldığını belirten Semih, ''Sezon sonuna kadar kimse ile görüşmeyeceğimi daha önce söyledim. Buna rağmen haberler çıkıyor. Artık yeter. İsmim üzerinden takımımın birlik ve beraberliğini bozmaya çalışmayın. Şampiyonluğun geleceğine inandığım bu yılda yolumuza taş koyamayacaksınız'' dedi.

Fenerbahçe'de oynamaktan gurur duyduğunu kaydeden Semih, şunları kaydetti:

''11 yıldır Fenerbahçe'nin futbolcusuyum, her futbolcu gibi oynama isteğimi belirtmem, kulübümle sorunlarım olacağı anlamına gelmez. Aksine bu oynama hırsımı ve takımımı faydalı olmak için gösterdiğim mücadeleyi gösterir. Ben Fenerbahçe'nin işçisiyim. Hocam görev verirse oynarım, vermezse yedek beklerim. Bundan gocunmam. Burası Fenerbahçe, yedek oturmak bile şereftir. 11 sene boyunca takım içinde huzursuzluk çıkartmadım, bugünden sonra neden çıkartayım. Başkanımıza ve taraftarlarımıza verdiğimiz şampiyonluk ve Türkiye Kupası sözümüzü, kalan maçlarımızı da kazanarak yerine getireceğiz. Şahsım adına elimden gelen her şeyi hem saha içinde, hem de saha dışında yapacağım. Takım olarak iki kupaya da kilitlendik. İlk etap olan Eskişehirspor maçında tüm taraftarlarımızı tribünlere davet ediyorum.''

Sayfa Yükleniyor...