Semih Kaya: Eksiklerim vardı, şimdi hazırım

NTV Spor'a konuşan Galatasaray'ın genç savunma oyuncusu Semih Kaya, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın riskli maçlarda kendisine şans vermemesini normal olarak gördüğünü söyledi. Eksiklerini kapattığını ifade eden genç futbolcu, hocasına 'hazırım' mesajı verdi.

Ntvspor 26.03.2009 - 22:37

ÖZGÜR BUZBAŞ / İSTANBUL - Galatasaray'ın genç savunma oyuncusu Semih Kaya, Ümit Milli Takım'ın Danimarka ile oynadığı karşılaşmanın ardından NTV Spor'a konuştu.

Genç savunma oyuncusu Hamburg ve Eskişehirspor maçlarında oynamak istediğini ancak eksiği olduğu için bu karşılaşmalarda yer alamadığını belirtti.

Riskli maçlarda hocasının kendisine şans vermemesini normal olarak gördüğünü ifade eden Semih, "Hamburg ve Eskişehir gibi riskli maçlar vardı. Benim de eksiklerim var. Hocam haklı olarak beni oynatmadı. Şu anda eksiklerimi kapattım ve daha hazır olduğumu söyleyebilirim" dedi.

Almanya'daki Hamburg maçında Emre Aşık'ın kırmızı kartından sonra ısınmaya giden Semih, Kewell'ın gösterdiği performans ile yeniden yedek kulübesine döndüğünü anlattı.

Semih, "Hamburg maçında hoca yanıma gelerek "Durumun ne?" dedi. Ben de oynayabileceğimi söyledim. Bülent hoca beni ısınmaya gönderdi. Sonra Emre Aşık'ın yerine Kewell stopere geçti ve orada iyi oynadı. Hamburg karşısında Kewell iyi oynayınca Bülent hoca da savunmayı bozmak istemedi" diye konuştu.

Bülent Korkmaz'ın takımın başına gelişini kendisi için bir şans olarak gördüğünü ifade eden genç oyuncu, "Bülent hoca benimle bire bir ilgileniyor. O çok iyi bir savunma oyuncusu. Bana nerede duracağımı, ne zaman çıkacağımı, ne zaman hamle yapacağımı gösteriyor. Kısa bir süredir takımın başında olmasına rağmen ondan birçok şey öğrendiğimi söyleyebilirim. Benim için çok faydalı oldu" dedi.

Semih Kaya son olarak en büyük amacının Galatasaray'ın ve milli takımın değişmez futbolcularından biri olmak istediğini söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...