Şener: Puan kayıpları bize yakışmıyor

Gaziantepspor karşısında kaçırılan gol pozisyonları ve alınan beraberlik Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'i kızdırdı. Yönetim olarak yapılan icraatların karşılğını alamadıklarını belirten Şener ''Trabzonspor Kulübü'nün adıyla, kaybetmek kelimesi yan yana hiç de uyumlu durmuyor" dedi.

03.10.2009 - 11:40

Şener: Puan kayıpları bize yakışmıyor

TRABZON - Turkcell Süper Lig'de sahasında Gaziantepspor ile 0-0 berabere kalan Trabzonspor'un kulüp başkanı Sadri Şener, beraberliğin Trabzonspor için iyi bir sonuç olmadığını söyledi.

Şener, karşılaşmaya ilişkin yaptığı değerlendirmede, Gaziantepspor maçında hedefledikleri sonuçla sahadan ayrılamadıklarını belirterek, ''Beraberlik, Trabzonspor için iyi sonuç değil. Çok gol kaçırdık, ama bu kaçan goller, puanları geri getirmiyor'' dedi.

Yönetim kurulu olarak ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Şener, ''Ama bunun karşılığını alıyor muyuz, almıyor muyuz? Orası tartışma konusu. O kadar gol pozisyonuna girip atamamayı ben de anlamıyorum. Bunun nedenini hocaya sormak lazım. Artık bu maç bitti, şimdi Galatasaray maçına bakacağız'' diye konuştu.

Şener, gelinen noktada taraftarların tepkisinin normal olduğunu kaydederek, ''Trabzonspor Kulübü'nün adıyla, kaybetmek kelimesi yan yana hiç de uyumlu durmuyor. Artık puan kayıplarının ve şansızlıkların geride kalmasını istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...