Şener: Yolumuza Broos ile devam ediyoruz

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, bazı basın organlarında çıkan Hugo Broos'un yerine Samet Aybaba gelecek iddialarını yalanladı ve Broos ile yollarına devam edeceklerini söyledi.

04.10.2009 - 18:45

TRABZON - Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, ''Yolumuza mevcut teknik direktörümüz Hugo Broos ile devam ediyoruz. Aksi yönde yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır'' dedi.

Şener, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, teknik direktör Hogo Broos'un yerine Samet Aybaba'nın göreve getirileceği yönünde yer alan haberlerin tamamen gerçek dışı olduğunu vurguladı.

Yönetim kurulu olarak Samet Aybaba ile bir görüşme yapmadıklarını belirten Şener, ''Hugo Broos'dan vazgeçme gibi bir düşüncemiz yok. Samet Aybaba ile sezon başında bir görüşmemiz olmuş, ancak daha sonra bu transfer gerçekleşmemişti. Şu anda kendisiyle hiçbir şekilde görev alması anlamında bir temasımız söz konusu değildir. Yolumuza mevcut teknik direktörümüz Hugo Broos ile devam ediyoruz. Aksi yönde yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...