Güneş: Kimsenin bir yere gitmesini istemiyorum (Gecenin fotoğrafı)

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Osmanlıspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu, "Kimsenin bir yere gitmesini istemiyorum" dedi. Fakat maç sonu sahada Cenk Tosun'un ardından bakışı çok şey anlatıyordu...

ntv.com.tr 29.12.2017 - 08:36

şenol güneş.jpg

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Cenk Tosun'ın basında yer alan transfer haberleriyle ile ilgili gelen bir soruya, "Cenk ile ilgili bana gelen resmi bir şey yok. Şunu söyleyebilirim, henüz gelmeyen oyuncularla ilgili yorum yapamam. Kimsenin de bir yere gitmesini de istemiyorum" yanıtını verdi.

Cenk Tosun'un İngiliz Everton kulübüne yeni yılda transfer oalcağına dair haberler bir haftadır İngiliz gazetelerinde de yer alıyor... Yeni yılda Cenk Tosun'un gidişi artık kimseyi şaşırtmayacak.

"BİR BABANIN OĞLUNA GURUR BAKIŞI"

Maç sonu geceye damga vuran fotoğraf...

Maç sonu geceye damga vuran fotoğraf...

Beşiktaşlı Cenk Tosun, Osmanlıspor maçı sonrası attığı gol sonrası oyundan alınırken taraftardan büyük sevgi gördü. Cenk Tosun yılın son maçı sonrası sahanın ortasında taraftara 3'lü de çektirdi. Everton'a transfer iddiaları öncesi Cenk'in siyah beyazlı taraftarlara veda edercesine üçlü çektirmesi, transferin bittiği yönünde algılandı. 

Cenk Tosun'un taraftarlara üçlü çektirdiği anlarda Şenol Güneş'in oyuncusuna bakışı ise 'veda bakışı' olarak yorumlandı.

FOTOĞRAFA YORUM YAĞDI

-Sosyal medyada bu kare ile ilgili binlerce paylaşım yapıldı. Kimi fotoğraf için şiirler yazdı, kimi "Bir babanın oğluna veda bakışı" olarak yorumladı. İşte bazı yorumlar:

-Yolun açık olsun paşam

-Gidiyorsun, bilmediğim uzaklara... Bakarken ardından gitme kal diyemedim...

-Rönesans tablosu gibi...

-Hem gurur hem hüzün

-Ayrılıklar da sevdaya dahil, hoşçakal Tosun Paşa

CENK TOSUN'UN HARİKA GOLÜ

Sayfa Yükleniyor...