Şenol Güneş: O bizim için büyük eksiklikti

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Osmanlıspor galibiyetini değerlendirdi ve son bölümde futbolcularının oyundan kopmalarını eleştirdi. Güneş, "O anda gol geldi. O bizim için büyük eksiklikti" dedi.

Ntvspor 17.12.2017 - 22:24

Şenol Güneş: O bizim için büyük eksiklikti

Takımının 5-1'lik Osmanlıspor galibiyetini değerlendiren Şenol Güneş, "Her zamanki oyunumuzu oynamaya çalıştık. Tempolu, baskılı oyunumuz aynı zamanda pas yüzdesiyle birleşince etkili ataklarımız oldu. Oyun başında disiplinli oynamak -son bölüm hariç- bunu devam ettirmek, kazanmak için avantajdı. Rakibe de kontra atak izni vermedik. Son bölümde oyun disiplininden koptuk. Gol geldi. O bizim için büyük eksiklikti. Goller atkık, oyuna hakim olduk. Skor ve oyun üstünlüğünün bizde olması bizim için keyifli bir maçtı. dedi.

Bundan sonraki süreçle ilgili tahminin sorulması üzerine ise tecrübeli teknik adam,
"Puana şu anda bakmayı doğru bulmuyorum. Futbol oynamaya çalışıyoruz. Bazen başarılı, bazen başarısız oluyoruz. Elimizden geldiğince oyunumuzu geliştirip bol pozisyon bulmak ve rakibe az pozisyon vermek istiyoruz. Her maçı kazanmak için sahaya çıkıyoruz. İyi niyetle, kazanma duygusu birleşince ve yetenekli oyuncularımız da etkili olunca sonuç geliyor." yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...